Wyszukiwarka

Logowanie

Zarejestruj się

NAPRAWA SKRZYNI AUTOMATYCZNEJ

Specjalizujemy się w naprawie skrzyń

automatycznych wszystkich marek, w samochodach osobowych, terenowych i pick-up

Jeśli masz wątpliwości, co do prawidłowego działania skrzyni automatycznej skontaktuj się z nami

Specjalizujemy się w naprawach automatycznych skrzyń biegów, diagnostyce i naprawach przekładni hydrokinetycznych ASB, sterowników hydraulicznych i mechatroników ASB.
 

Współpracujemy z wieloma firmami zagranicznymi w zakresie naprawy i diagnostyki automatycznych skrzyń biegów. Uczestniczymy w licznych szkoleniach zagranicznych z zakresu naprawy współczesnych automatycznych skrzyń biegów. Do naprawy wykorzystujemy najnowsze technologie, używamy profesjonalnych maszyn i urządzeń wysokiej jakości.Świadczymy usługi w zakresie:

 

  •     Naprawy automatycznych skrzyń biegów,
  •     Komputerowej diagnostyki automatycznych skrzyń biegów,
  •     Diagnostyki i regeneracji sterowników elektrohydraulicznych automatycznych skrzyń biegów,
  •     Wymiany olejów w skrzyniach biegów , stosujemy oleje najlepszych marek wymiana metodą statyczną.
  •     Sprzedaży nowych części zamiennych
  •     Udzielamy pisemnej gwarancji na elementy naprawiane w naszym zakładzie
  •     Nasza Firma zapewnia wysoką jakość usług, profesjonalne i szybkie wykonanie napraw.
     
Naprawa każdego pojazdu rozpoczyna się od diagnozy. Aby określić dokładną przyczynę problemu specjaliści firmy klinika-aso.com używają nowoczesnego sprzętu diagnostycznego wiodących światowych producentów.

Zależnie od typu uszkodzenia ASB może być niezbędny pełny demontaż, albo zdejmowanie określonych węzłów АSB. Również, może być dokonany oddzielny demontaż sterownika hydraulicznego ASB dla późniejszej diagnostyki i remontu. W razie uszkodzenia mechanicznej części ASB przeprowadza  się demontaż całej skrzyni biegów.

Naprawa mechanicznej części ASB przeprowadza się w strefie napraw specjalistycznych. Tu podlega remontowi czy regeneracji wszystko co dotyczy się ruchomych części skrzyni biegów. Po rozbieraniu i rzetelnym przeglądzie odbywa się ocena stopnia uszkodzeń АSB i uzgodnienie kosztu i terminu wykonania naprawy z właścicielem auta. Magazyn klinika-aso.com posida szeroką gamę zapasowych części praktycznie wszystkich producentów współczesnych АSB, co znacznie skraca czas serwisowej obsługi samochodu.

W trakcie naprawy może powstać konieczność oczyszczenia detali od zabrudzenia pyłem i olejem. Dlatego wykorzystuje się przemysłowe maszyny do mycia. Zależnie od typu zabrudzenia mycie można przeprowadzać z zastosowaniem specjalnych odczynników, temperatura płynu przy czym osiąga 100 i więcej stopni. Po zakończeniu mycia odbywa się automatyczne suszenie detali.

Jeśli diagnostyka wykazała, że przyczyną uszkodzenia jest elektrohydrauliczny blok sterowania  (ECU) ASB, to późniejszy remont i regeneracja przeprowadzają się w specjalnie wyposażonej strefie napraw specjalizującej się w naprawie sterowników hydraulicznych. Przy przeprowadzeniu testów drogowych w trybiie realnego czasu budują się grafiki i rejestrują się charakterystyki elektromechanicznych zaworów. Wartości dla poszczególnych typów i modeli ASB są porównywane z wartościami referencyjnymi od producenta.

Podczas przeprowadzenia remontu mechanicznych części ASB często powstaje konieczność obróbki metalowych powierzchni. W tym celu posiadamy odpowiednie wyposażenie mechanicznej obróbki. Pełna gama obrabiarek do obróbki metali  z cyfrowym sterowaniem pozwala wykonywać prace dowolnej trudności z dotrzymaniem tolerancji obróbki powierzchni , odpowiadającej współczesnym wymogom producentów ASB

I oczywiście że zajmujemy się naprawą sprzęgieł hydrokinetycznych. Sprzęgło hydrokinetyczne jest otwierane na obrabiarce na zasadzie pracy podobnej do tokarki. Lecz najbardziej skomplikowanym procesem jest montaż i spawanie sprzęgła hydrokinetycznego po naprawie.W tym celu wykorzystują się specjalne spawalnicze obrabiarki, spawanie odbywa się w środowisku inercyjnego gazu, co wielokrotnie podwyższa jakość szwa, a zregenerowane sprzęgło hydrokinetyczne zgodne ze swoimi charakterystykami nie różni się od nowego.

Po zakończeniu naprawy każdy samochód przechodzi obowiązkowe wypróbowania na drodze. Podczas przeprowadzenia testów również wykorzystuje się sprzęt diagnostyczny, pozwalający maksymalnie sprecyzować jakość przeprowadzonych prac nie tylko po zachowaniu samochodu ale także zgodnie z wartościami punktów kontrolnych na karcie diagnostycznej. Wszystkie rodzaje napraw objęte gwarancją jakości firmy klinika-aso.com

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby dodawać komentarze!

Przykładowe logotypy