Wyszukiwarka

Logowanie

Zarejestruj się

DIAGNOSTYKA

diagn
DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA

Pojazdy, którymi poruszamy się na co dzień stają się co raz bardziej skomplikowane. Nasze auta posiadają mnóstwo dodatkowych sterowników odpowiadających za bezpieczeństwo i komfort. Z jednej strony umożliwiają użytkownikowi z korzystania z wielu ciekawych opcji, z drugiej jednak generują poważne kłopoty w diagnostyce ewentualnych usterek. Niejednokrotnie praca układów jest ze sobą powiązana i błąd jednego sterownika może generować problem w drugim.

Z pomocą przychodzą specjalne testery diagnostyczne. Niektóre bardziej uniwersalne, inne dedykowane pod daną markę. Przez lata działalności zdołaliśmy skompletować sprzęt, którym zdiagnozujemy i skasujemy błędy pojawiające się na deskach rozdzielczych (a także te, o których komputer pokładowy nas nie informuje) w większość aut na naszym rynku. Uruchomimy w nich funkcje serwisowe (np. cofanie tłoczków elektrycznego hamulca ręcznego), a także zakodujemy nowy/używany sterownik zamontowany w miejsce oryginalnej, uszkodzonej części.

SPRAWDZENIE AUTA PRZED ZAKUPEM

Oferujemy pomoc w zakupie samochodu na terenie EUROPY. Na życzenie jesteśmy w stanie pojechać w umówione wcześniej miejsce i ocenić stan techniczny oraz blacharski pojazdu. Sprawdzenia dokonujemy przy pomocy dedykowanego komputera diagnostycznego i miernika powłoki lakierniczej. Najważniejsza jest jednak nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie w motoryzacji. Na koniec sporządzamy raport, w którym określamy zakres zidentyfikowanych usterek i uszkodzeń, dzięki czemu potencjalnemu nabywcy łatwiej jest podjąć decyzję o zakupie, lub rezygnacji.

Koszt wykonania usługi zawsze jest wyceniany indywidualnie


Przykładowe logotypy